Відкриття двох монобрендових магазинів Lenovo - у Харкові та Дніпропетровську

13.01.2016

У 2015 році компанія Lenovo продовжила розвивати мережу монобрендових магазинів в Україні. У червні був відкритий третій моно-магазин у Києві. Тепер компанія відкриває фірмові магазини в Харкові та Дніпропетровську. Так, жителі цих міст зможуть першими знайомитися з новинками, а також перед покупкою можуть дізнатися якомога більше про обраний гаджет, потримати його в руках, переконатися в зручності.

Відвідувачів магазину очікує повний асортимент продукції: настільні комп'ютери, моноблоки, ноутбуки, нові ультрабуки, планшети і смартфони. Як і у всіх магазинах Lenovo техніка буде супроводжуватися багатим асортиментом аксесуарів: мишки, клавіатури, порти-реплікатори.

Тепер підібрати для себе оптимально підходящий варіант техніки харків'яни можуть, відвідавши фірмовий магазин Lenovo в ТРЦ Караван. Жителі Дніпропетровська зможуть відвідати магазин в ТРЦ "Караван", за адресою, Дніпропетровська обл., смт. Ювілейне, вул. Нижньодніпровська, 17. У магазинах представлені моделі смартфонів, планшетів, ноутбуків зі знижками.

Для зручності покупців надається послуга «Налаштування» техніки. Так, за бажанням, можна поставити додаткову оперативну пам'ять на ноутбук, або ж встановити нове ПЗ. Крім того, всі бажаючі можуть придбати додаткові «сервіс-паки», що передбачають розширення гарантії Lenovo на продукцію, а також розширення спектру гарантійних випадків.